Proline MONAP185W Wide monitor 1360×768 18.5 inch
R600
2 products sold in last 9 hours
Selling fast! Over 7 people have in their cart
Product Code : MONAP185W
Brand : PROLINE
Monitor Size : 18.5”
Monitor Type : LCD
Resolution : 1366 x 768
Input Connectors : VGA & DVI-D Input
Connectors : Audio Jack
Wall Mountable : YES
1 in stock
28 people are viewing this right now
  • Check Mark Estimated Delivery : Up to 4 business days
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover Card
  • PayPal
  • Apple Pay
Guaranteed Safe And Secure Checkout
Product Code : MONAP185W
Brand : PROLINE
Monitor Size : 18.5”